20.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Yüksekokul Müdürümüz Öğrencilerimizle Buluştu
Yüksekokul Müdürümüz Öğrencilerimizle Buluştu
6.10.2015 21:35:03 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 3.11.2015 20:42:52
Bu içerik 1035 kere görüntülendi.

Yüksekokul Müdürümüz, 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında kayıt olarak Yüksekokulumuzda öğrenime başlayan öğrencilerimizle tanışma ve bilgilendirme toplantısında bir araya geldi. Yüksekokulumuz Hoca Ahmet Yesevî Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Funda İNCE ve akademik personelimiz de katıldı.

Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK konuşmasında, okulumuzun eksiklerini giderebilmek, mevcut sorunlara çözüm üretilebilmek ve öğrencilerimizle okul yönetiminin bir araya gelmesi ve tanışması amacıyla bu toplantının düzenlendiğini belirterek, sorunların çözülmesi ve beklentilerin karşılanması anlamında da Yüksekokul Yönetimi olarak her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Öğrencilerimizin öneri ve şikâyetlerini dinleyerek bunlara esprili bir şekilde olumlu cevaplar veren Müdürümüz, yönetim ile öğrencilerimiz arasında engel olmadığını ve her türlü talebe de açık olduklarını vurguladı.

Yüksekokul Müdürümüz, konuşmasının sonunda Yüksekokulumuzu tercih eden öğrencilerimize teşekkür ederek başarılar diledi.        

Öğrencilerimiz de program sonunda toplantıyı düzenleyerek kendilerini dinledikleri ve sorularını cevaplandırdıkları için Yüksekokul Müdürümüze ve okul yönetimine teşekkür ettiler.

 

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu