21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Yüksekokulumuzda Girişimcilik Ve Yurt Dışı Eğitim Semineri Verildi
Yüksekokulumuzda Girişimcilik Ve Yurt Dışı Eğitim Semineri Verildi
22.10.2015 13:45:59 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 22.10.2015 13:45:59
Bu içerik 926 kere görüntülendi.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Firması Genel Müdürü Gökmen Özdemir tarafından Yüksekokulumuz Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonunda girişimciliğin püf noktaları, yurt dışında eğitim, firmanın sağladığı kolaylıklar ve hizmetleri tanıtan bir seminer verildi. Seminere Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Funda İNCE, akademik personelimiz ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.

Gökmen Özdemir, birçok zorluğa rağmen kendisinin yurt dışında eğitim aldığını ve kendisine hedefler koyarak bu doğrultuda ilerlediğini samimi, esprili bir şekilde dile getirdi. Yurt dışı eğitim seminerleri çerçevesinde Work and Travel ve Erasmus Stajı hakkında da öğrencilerimize birçok bilgi sunan Özdemir öğrencilerimizden gelen soruları cevaplayarak “Bu yolda çok fazla şey harcamanıza gerek yok, sadece cesaret ve özgüvenle bunu yapmak mümkün. Ben bunu yaptıysam herkes yapabilir” ifadelerine yer verdi.      

Seminere katılan öğrencilerimize çeşitli sürprizlerin de sunulduğu etkinlikte, çekilişle belirlenen 2 öğrencimize Londra’da iki haftalık dil eğitimi alma, aynı zamanda da katılımcılara uluslararası geçerli sertifika verileceği belirtildi. 

 

 

 

 

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu