21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • “Genç Duruş” Yayın Hayatına Başladı
“Genç Duruş” Yayın Hayatına Başladı
22.11.2015 17:06:28 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 22.11.2015 17:15:03
Bu içerik 811 kere görüntülendi.

 

Yüksekokulumuz bünyesinde hazırlanan Genç Duruş gazetesi, ilk sayısı ile yeni yayın hayatına merhaba diyor. Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK başta olmak üzere akademik ve idari personelimizin de köşe yazıları ile yer alacağı gazetemizde ayrıca öğrencilerimiz tarafından hazırlanan haber dosyaları, sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra güncel gelişmeler de haftalık olarak okuyucuyla buluşacak.

Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Funda İNCE'nin koordinatörlüğünde Yüksekokulumuz öğrencilerinin oluşturduğu medya ekibi tarafından yayıma hazırlanan ve Gerze Meslek Yüksekokulumuzun kurumsal gazetesi olan Genç Duruş; köşe yazılarına, akademisyenlerimizin bilimsel çalışmalarına, üniversite-kent ilişkilerine, Gerze'de ve Sinop’ta gerçekleştirilen etkinliklerin yanı sıra, öğrenci topluluklarının faaliyetlerine de yer verecek.

Üniversitemizde ve Yüksekokulumuzda gerçekleştirilen her türlü faaliyet hakkında bilgi vermesinin yanı sıra Üniversitemizi ve Yüksekokulumuzu tanımak, tanıtmak ve son gelişmeleri güncel olarak takip etmek isteyenler için de önemli bir yer tutacak olan Genç Duruş gazetesine elektronik ortamda http://gerzemyo.sinop.edu.tr adresinden ulaşılabilecek.            

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu