21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Öğrencilerimizden Anlamlı Konser
Öğrencilerimizden Anlamlı Konser
20.12.2015 14:00:14 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 7.1.2016 21:40:20
Bu içerik 1046 kere görüntülendi.

Sosyal ve kültürel aktivitelerine hız kesmeden devam eden Yüksekokulumuz, Gerze İlçesi Fakülte ve Yüksekokullar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin destekleriyle kimsesiz çocuklar yararına bir konser düzenledi.

Gerze Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe Yüksekokul Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Gerze İlçesi Fakülte ve Yüksekokullar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Kemal ÇELİK, akademik personelimiz, öğrencilerimiz ve çok sayıda müziksever Gerze halkı katıldı.

Yüksekokul öğrencilerimizden oluşan Müzik Topluluğunun kendi bestelemiş oldukları şarkılarla birbirinden güzel türkü ve eserleri kimsesiz çocuklar için seslendirdiği ve eğlenceli bir atmosferde geçen konserde dinleyiciler de seslendirilen şarkılara eşlik etti. 

Programda bir konuşma yapan grup sözcüsü Okan EFE, amaçlarının kimsesiz çocukları unutturmamak ve müzik yoluyla onlara bir nebze olsun katkı sağlamak olduğunu belirterek, başta kendilerine bu imkanı sağlayan Gerze Meslek Yüksekokulu Yönetimi ile Gerze İlçesi Fakülte ve Yüksekokullar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne ve katılan konuklara teşekkür etti.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu