20.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Öğrencilerimizden Kan Bağışı Kampanyasına Tam Destek
Öğrencilerimizden Kan Bağışı Kampanyasına Tam Destek
6.4.2016 09:11:31 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 6.4.2016 09:11:31
Bu içerik 827 kere görüntülendi.

Yüksekokul personelimiz ve öğrencilerimiz, Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundular. Yüksekokulumuza gelen Türk Kızılay’ı Samsun Şubesi’ne bağlı kan toplama ekibi, her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştı. “1 Dakika İçin, Harekete Geçin” sloganıyla kan bağış kampanyasına destek beklediklerini belirten Kızılay gönüllüleri, öğrencilerin Kan Bağışı talebine karşı duyarsız kalmadığını ifade ederek Gerze Meslek Yüksekokulu’na her geldiklerinde memnuniyet verici bir tabloyla karşılaştıklarını dile getirdiler.

“Hedef 25” Projesi kapsamında gerçekleşen kan bağışı kampanyasında, Kızılay tarafından gönüllü olarak kan veren öğrencilere çeşitli ikramlarda da bulunuldu. Ayrıca kan verenlerin Hepatit B, Hepatit C, AIDS, Frengi gibi yaptırma maliyetleri yüksek olan testleri de yaptırıldı.

Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK da, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, öğrencilerin bu kampanyaya ilgisiz kalmamasının kendisini çok memnun ettiğini belirterek, hassasiyetlerinden dolayı bağışta bulunan herkese teşekkür etti.
Kan Bağışı Kampanyası, iki gün boyunca (5-6 Nisan 2016) devam edecek.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu