21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları VI. Öğrenci Çalıştayı Gerze MY...
Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları VI. Öğrenci Çalıştayı Gerze MYO'da Yapılacak
1.5.2016 00:11:28 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 29.5.2016 15:55:45
Bu içerik 1106 kere görüntülendi.

Yüksekokulumuz, 28-29-30 Nisan 2016 tarihleri arasında Mersin’de Mersin Üniversitesi Denizcilik Meslek Yüksekokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları V. Öğrenci Çalıştayı ve Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları Çalışma Grubu XIV. Toplantısı’na katıldı.

Çalıştaya Yüksekokulumuzu temsilen Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı Öğr. Gör. M. Özkan KELEŞ ve Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencilerimiz katıldı.

Panellerin yanı sıra teknik geziler ve çeşitli kariyer oturumları düzenlendiği çalıştayda ayrıca öğrenciler tarafından yapılan atölye çalışmaları ile denizcilik eğitimi ile ilgili geleceğe yönelik proje fikirleri, sorunlar ve çözüm önerileri katılımcılara sunuldu.

Çalıştay sonuç bildirgelerinin hazırlandığı 3. günün sonunda, gelecek yıl yapılacak olan Meslek Yüksekokulları Denizcilik Programları VI. Öğrenci Çalıştayı ve XV. Denizcilik Programları Çalışma Grubu Toplantısı’nın ise oy çokluğu ile Yüksekokulumuzun ev sahipliğinde yapılmasına karar verildi.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu