20.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • 'Deniz Hukuku ve Gemi Sigorta Mevzuatı' Söyleşisi Düzenlendi
'Deniz Hukuku ve Gemi Sigorta Mevzuatı' Söyleşisi Düzenlendi
4.5.2016 09:13:57 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 29.5.2016 15:53:31
Bu içerik 836 kere görüntülendi.

Alanında uzman eğitimcilerin katılımıyla, öğrencilerimize yönelik bilgilendirme toplantıları ve söyleşi programları düzenlemeye devam eden Yüksekokulumuzda, Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencilerimize yönelik “Deniz Hukuku ve Gemi Sigorta Mevzuatı” konulu söyleşi düzenlendi.

Yüksekokulumuz Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonunda gerçekleştirilen söyleşiye Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Üniversitemiz Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yakup ERDEM, akademik personelimiz ve Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı öğrencilerimiz katıldı.

Söyleşide Türkiye’de ve yurt dışında sigorta düzenlemeleri konusunda brokerlik hizmeti veren Sigorta Brokeri Emir YILDIZ, sunum yaparak öğrencilerimize bilgiler verdi.

Sigortacılığın Deniz işletmeciliği açısından önemine değinen YILDIZ, deniz işletmelerinde karşılaşılacak olası risklerden de söz ederek alınması gereken önlemleri öğrencilerimizle paylaştı. Emir YILDIZ, sunumunun ardından öğrencilerimiz tarafından yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı.

Etkinlik, Yüksekokul Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN tarafından Emir YILDIZ’a çiçek takdim edilmesi ile sona erdi.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu