21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Yüksekokulumuz Spor Kompleksi Düzenlenen Törenle Açıldı
Yüksekokulumuz Spor Kompleksi Düzenlenen Törenle Açıldı
14.5.2016 12:11:28 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 14.5.2016 13:20:05
Bu içerik 1160 kere görüntülendi.

Teorik ve pratik eğitimin yanı sosyal ve kültürel alandaki yatırımlarıyla öğrencilerini geleceğe hazırlayan Yüksekokulumuz, Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın katılımıyla futbol, basketbol ve voleybol sahaları ile 120 kişilik mini tribünün yer aldığı 1550 metrekarelik alana kurulu Spor Kompleksi’nin açılışını gerçekleştirerek öğrencilerimizin hizmetine sundu.

Düzenlenen açılış törenine Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Murat SEZGİN, Gerze Belediye Başkanı Osman BELOVACIKLI, Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK, Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali KARAÇUHA, AK Parti Gerze İlçe Başkanı İzzet KARAMAN, İlçe Müftüsü Ali IŞIK, Gerze İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ, Gerze Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nazım AKSU, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet BURMA, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Funda İNCE, kurum amirleri, Dernek ve STK temsilcileri, Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile öğrencilerimiz katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, “Açılışını gerçekleştirdiğimiz spor kompleksimiz, öğrencilerimize eğitimleri ile birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerden de mahrum kalmamalarını sağlıyor. İçerisinde birçok spor branşı müsabakalarını rahatlıkla gerçekleştirme imkânı sağlayan bu tesisimizin ilçemize ve Yüksekokulumuza hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Rektörümüzün ardından bir konuşma yapan Gerze Belediye Başkanı Osman BELOVACIKLI ise, “Donanımlı eğitim binasının yanı sıra, yeni spor tesisiyle de öğrencilerine sosyal ve kültürel aktivitelerini kaliteli bir şekilde gerçekleştirme imkânı tanıyan başta Rektörümüz olmak üzere Yüksekokul yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleşen kurdele kesiminin ardından Rektörümüz ve katılımcılar “8. Bahar Şenlikleri Spor Müsabakaları” kapsamında düzenlenen futbol turnuvasının final maçını hep birlikte izlediler.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu