21.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Yüksekokulumuzda Düzenlenen Şiir Dinletisi Yüreklere Dokundu
Yüksekokulumuzda Düzenlenen Şiir Dinletisi Yüreklere Dokundu
26.5.2016 17:05:51 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 14.6.2016 12:51:42
Bu içerik 1238 kere görüntülendi.

Yüksekokul öğrencilerimiz tarafından Hoca Ahmet Yesevi Konferans Salonu'nda Şiir dinletisi düzenlendi. Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Funda İNCE, akademik ve idari personelimiz ile çok sayıda öğrencimizin katıldığı dinletide okunan şiirler büyük bir beğeni topladı.

Yüksekokulumuz Bilgisayar Programcılığı Programı Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Erhan SUR gözetiminde, sevilen şairlerin birbirinden güzel şiirlerini seslendiren öğrencilerimiz yüreklere dokunan performanslarıyla göz doldurdular.

Şiir dinletisine katılan öğrencilerimizi tebrik eden Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK, “Şiir kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. Destanlarımızı, tarihimizi ve geleneklerimizi yıllarca şiirlerimiz ile tanıdık. Öğrencilerimizi yönlendiren ve programı düzenleyen hocalarımız ile birlikte birbirinden kıymetli şiirleri seslendirerek bizlere duygu dolu anlar yaşatan öğrencilerimize teşekkür ederim. İnşallah öğrencilerimiz bir sonraki sene düzenlenecek şiir dinletisine kendi yazdıkları şiirleri ile katılırlar.” dedi.

Etkinlik çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu