20.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Bölümler Arası Spor Turnuvası Galipleri Belli Oldu
Bölümler Arası Spor Turnuvası Galipleri Belli Oldu
26.5.2016 18:48:35 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 14.6.2016 12:51:20
Bu içerik 1384 kere görüntülendi.

Yüksekokulumuzca düzenlenen Bölümler Arası Spor Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu. Futbol ve masa tenisi olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilen spor müsabakaları final maçları heyecanlı görüntülere sahne oldu.

Masa Tenisi Turnuvasına Yoğun İlgi

Çok sayıda öğrencimizin katılım sağladığı masa tenisi turnuvasının birincisi Otobüs Kaptanlığı Programı öğrencisi Mehmet Ali KALINSAZLIOĞLU oldu. Öğrencimize madalyasını Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK verdi.

Futbol Müsabakasında Kıran Kırana Mücadele

Bölümler Arası Futbol Turnuvası ise nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı ile Radyo ve Televizyon Programcılığı takımları arasında gerçekleşen karşılaşmanın galibi Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı oldu. Öğrencilerimize madalyalarını Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK verdi.

Bölümler Arası Spor Turnuvasında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eden Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK, “Dostluk ve kardeşlik çerçevesinde gerçekleşen Bölümler Arası Spor Turnuvasında öğrencilerimiz, sportif ve sosyal ihtiyaçlarını anlamlı bir şekilde karşılamış oldular. Düzenlenen etkinlik, dostluk ve kardeşliğimizin pekişmesine büyük bir katkı sağladı. Katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu