20.9.2017        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • "Gardırop Savaşları" Sona Erdi
"Gardırop Savaşları" Sona Erdi
18.4.2017 18:36:13 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 20.4.2017 08:21:49
Bu içerik 904 kere görüntülendi.

Tekstil Öğrenci Kulübü öğrencilerimiz tarafından hazırlanan ve dört hafta boyunca devam eden "Gardırop Savaşları" adlı moda yarışmasında kazananlar belli oldu. 1980’ler konseptiyle başlayan, 1990’lar ve 2000’ler konseptleriyle devam eden ve günümüz konseptiyle neticelenen yarışmada birinciliği Merve ÖZTÜRK, ikinciliği İrem YURTSEVEN, üçüncülüğü de Şeyma SAKARYA hak etti.

Farklı konseptlerle kendilerine ait stilleri meydana çıkararak jüriden en yüksek puanı alan öğrencilerimize ödülleri Yrd. Doç. Dr. Ahmet ÖZBEK, Öğr. Gör. Ferda ERŞAHİN, Öğr. Gör. Asım TOPAKLI ve Öğr. Gör. Emel BULMUŞ tarafından verildi.

Dokuz öğrencimizin katıldığı yarışma sonunda Yüksekokulumuz Tekstil Kulübü Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet ÖZBEK, kulüp olarak öğrencilerimizin katıldığı ölçüde etkinlikler yapmaya çalıştıklarını belirterek düzenlenen bu etkinliğin sadece bir yarışma olmadığını vurguladı. ÖZBEK ayrıca bu etkinlik sayesinde birçok öğrencimizin moda hakkında belli oranda bilgi sahibi olduğuna değinerek, katılanlara, emeği geçenlere ve kulübün tüm üyelerine teşekkürlerini ifade etti.

Yüksekokul Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Alev ERENLER de konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Tekstil Öğrenci Kulübümüz ve öğrencilerimize böyle bir etkinlik düzenlemeleri dolayısıyla teşekkürlerini ifade ederek başarılar diledi.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu