17.8.2018        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Kadroya Geçen Personelimize Hayırlı Olsun Tebriği
Kadroya Geçen Personelimize Hayırlı Olsun Tebriği
9.4.2018 00:11:59 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 15.4.2018 14:54:59
Bu içerik 960 kere görüntülendi.
 
Üniversitemiz Gerze Meslek Yüksekokulu’nda sürekli işçi kadrosuna geçmeye hak kazanan personellerimiz için kutlama programı düzenlendi.
 
Yüksekokulumuz toplantı salonunda düzenlenen kutlamaya; Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR, Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Ahmet KARAOĞLU, Yüksekokul Sekreterimiz Sema DEMİR ve kadroya geçiş heyecanı yaşayan personelimiz katıldılar.
 
 
3 aylık süreci başarıyla tamamlayan personelimiz kadro sevinincini pasta keserek kutladılar. Pastayı, kadroya geçmeye hak kazanan personellerimiz adına Gülsen İNCE, Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR ile birlikte kesti.
 
 
Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Mehmet Sedat İPAR, Kadroya geçen personelimizin heyecanına ve sevincine ortak olduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN 5 Aralık’ta verdiği müjde ile başlayan taşerondan sürekli işçi kadrosuna geçiş süreci, 2 Ocak 2018 tarihinde açıklanan başvuru takvimi ile başlamıştı. 90 günlük bir sürecin ardından ülkemiz genelinde olduğu gibi üniversitemiz bünyesinde de istihdam edilen birçok işçi kadro güvencesine sahip oldu.
Üniversitemiz genelinde 256 personelimiz sürekli işçi kadrosuna geçerken, Gerze Meslek Yüksekokulumuzda ise 14 personelimiz bu haktan yararlandı.
 
Personelimizin bu heyecanını ve sevincini paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İşçilerimize bu mutluluğu yaşatan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU’na ve ilgili yetkililere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu