26.9.2018        BETA
SİNOP ÜNİVERSİTESİ
Gerze Meslek Yüksekokulu

Haber Detay Sayfası

  • Burdasınız
  • Gerze Meslek Yüksekokulu
  • Haber
  • Yüksekokulumuzda Yıl Sonu Sergisi
Yüksekokulumuzda Yıl Sonu Sergisi
12.5.2018 01:57:28 | Gerze Meslek Yüksekokulu-Ahmet KARAOĞLU | Son Güncelleme : 2.9.2018 23:15:26
Bu içerik 446 kere görüntülendi.

Yüksekokulumuzda öğrencilerimiz tarafından fotoğraf ve grafik tasarım sergisi ile müzik dinletisi programı gerçekleştirildi. 

 

Grafik Tasarım Programı öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışına; Gerze Kaymakamı Sayın Murat GÜVEN, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Öğr. Gör. M. Sedat İPAR, Gerze İl Genel Meclis Üyesi Sayın Ahmet BURMA, Ak Parti Gerze İlçe Başkanı Sayın Vahdettin ÖZDEMİR, MHP Gerze İlçe Başkanı Sayın Ercan AYDİLEK ile Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri katıldılar. 

 

Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan sergiyi gezen Gerze Kaymakamı Sayın Murat GÜVEN ve protokol üyeleri, hazırlanan eserlerle alakalı bilgiler aldılar. 

 

Grafik Tasarım Programı Dr. Öğr. Üyesi Sayın İbrahim Gökhan CEYLAN, Sayın Öğr. Gör. Hatice Bahattin CEYLAN, Sayın Öğr. Gör. Asım TOPAKLI, Sayın Öğr. Gör. Pelin HAYTA ve Sayın Öğr. Gör. Özgül YİĞİT’in düzenleme kurulunda yer aldığı sergi, büyük bir beğeni toplandı. 

 

Sergide, Grafik tasarım programı öğrencileri yıl boyunca edindikleri bilgilerle, özgün ve sıra dışı eserler ortaya koydular.

 

Program, Gerze Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan müzik topluluğunun sunduğu mini konser ile sona erdi.

       


SİNOP ÜNİVERSİTESİ

Gerze Meslek Yüksekokulu